top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI  ve

KULLANIM KOŞULLARI

GİZLİLİK POLİTİKASI

New York Sanat Akademi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, telefon,  meslek, kimlik numarası, fatura adresi, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. New York Sanat Akademi veri tabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece New York Sanat Akademi tarafından kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece New York Sanat Akademi sitesi üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

 

New York Sanat Akademi, nysanatakademi.com üzerinden iletilen başvuru  formları, anketler vb. yollar ile  topladığı bilgileri, söz konusu kişilerin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

New York Sanat Akademi, e-posta adresleri, anketler ve başvuru  formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, New York Sanat Akademi  müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla New York Sanat Akademi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. İşbu Gizlilik Bildirimini kabul etmekle kişisel bilgilerinizin New York Sanat Akademi iş ortakları ile paylaşılabileceğine onay vermiş olacaksınız.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Etkinlikler ile  ilgili gönderilen e-postalara ilave olarak, sitemiz hizmetlerinden faydalanarak satın aldığınız hizmetten nasıl faydalanacağınızı anlatan ve bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bilgiler içeren mailleri ve/veya smsleri de tarafınıza göndereceğiz. Hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bu e-postalar ve/veya smsler başka herhangi bir içeriğe sahip olmayacak ve sadece ilgili hizmetlerle ilgili kodlar ve bilgiler içerecektir. Bu sebeple, bizimle paylaştığınız e-posta adresinin ve/veya telefon numarasının doğruluğunu da bu beyanımızı kabul etmekle teyit etmiş sayılırsınız.

 

Kullanıcılarımızın satın alma işlemi sırasında bize vermiş olduğu bilgiler, kişilerin izni olmadıkça 3.şahıs ya da kuruluşlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler ödeme işlemleri ve fatura kesimi için istenmektedir.

 

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgileri bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Bu bilgiler sistemimizde saklanmayarak silinmektedir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde New York Sanat Akademi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin New York Sanat Akademi ara yüzü üzerinden banka  ile bilgisayarınız arasında sanal pos sağlayıcısı aracılığı ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

KULLANIM KOŞULLARI

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar newyorksanatakademi.com adresindeki New York Sanat Akademi firmasının malıdır ve onun tarafından işletilir. 

newyorksanatakademi.com üzerinde yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine aittir.

 

newyorksanatakademi.com üzerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. internet sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

bottom of page